kurzy
aktuality
burza práce

Zakládáme neziskové organizace

Máte nápad a nevíte, jak ho realizovat? Chcete vaše veřejně prospěšné aktivity zastřešit neziskovou organizací? Nevíte, jaká právní forma bude pro Vaše aktivity nejvhodnější? Chcete s někým váš záměr konzultovat? Založit neziskovou organizaci není legrace, ale v Nadaci Neziskovky.cz v tom máme bohaté zkušenosti. Rádi se o ně podělíme – ozvěte se nám.

Konzultujeme projektové žádosti

Rádi byste dostali váš projekt do předepsaných políček? Trochu v projektové žádosti plavete? Řadu úspěšně vypracovaných žádostí už máme na za sebou – nebojte se využít naše zkušenosti. Společně se na váš záměr podíváme, ať jste na začátku nebo už máte žádost rozpracovanou. Bez doporučení k úspěšnému podání vás odejít nenecháme.

Nabízíme Grantový diář

Sledujeme aktuální granty a výzvy pro neziskovky, které vás zajímají - přehledně na jednom místě. Grantový diář je jednoduchý online nástroj, který je vždy po ruce a významně vám usnadní vyhledávání vhodných výzev. Soustřeďuje všechny důležité informace a odkazy, které potřebujete znát. Neztrácejte čas vyhledáváním grantů. Nechte to na nás.

 


 
Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz